Patirtis

LAZŪNAI

Kauno miesto širdyje – Žaliakalnyje – suprojektuota 14 išskirtinės architektūros prabangių dviaukščių gyvenamųjų namų. Siekiant sukurti estetišką ir patrauklią kvartalo visumą, namai pastatyti pagal vieną projektą bei naudojant tą pačią spalvinę gamą.

MEDEINA

Pirmasis gyvenamųjų namų kvartalas Akademijos miestelyje. Tai jaukus, uždaras kvartalas gamtos prieblobstyje, pavadintas lietuvių miško deivės vardu. Medeinos kvartale yra net 103 namai.

ŽEMYNA

Antrasis GB group įmonių grupės išvystytas kvartalas Akademijos miestelyje. Į Žemynos kvartalą iš Medeinos perkėlėme geriausia patirtį, siekdami sukurti išskirtinai jaukią, saugią ir malonią vietą gyventi. Žemynos kvartale yra 65 namai.

GABIJA

Tai trečiasis gyvenamųjų namų kvartalas Akademijos miestelyje, pavadintas lietuvių ugnies deivės vardu. Gabijos kvartale yra 64 namai.

SAULĖ

Tai ketvirtas GB GROUP vystomas gyvenamųjų namų kvartalas Akademijos miestelyje. Kvartale rasite erdvias vienpusio eismo pagrindinę gatvę su alėja pėstiesiems, vienodos architektūros, vieno aukšto, klinkerio apdailos namai.